Library Field (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
