Library Field (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Theme
ja: テーマ

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Active
ja: アクティブ

en: Module
ja: モジュール

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Explanation
ja: 説明

en: Desc
ja: 降順

en: Close
ja: 閉じる

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Approved
ja: 承認済み

en: Approval status
ja: 承認ステータス

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: empty
ja: 空

en: Offset
ja: オフセット

en: Custom text
ja: 独自のテキスト

en: Not Approved
ja: 承認されていない

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
