Library Field (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Module
jv: Modul

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Explanation
jv: Katrangan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
