Library Field (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Module
ka: მოდული

en: Desc
ka: აღწერა

en: empty
ka: ცარიელი

en: - All -
ka: - ყველა -
