Library Field (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Explanation
kk: Түсініктеме
