Library Field (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Module
lt: Modulis

en: Revisions
lt: Versijos

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
