Library Field (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Theme
lv: Tēma

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Module
lv: Modulis

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: empty
lv: tukšs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
