Library Field (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
