Library Field (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Revisions
nl: Revisies

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Desc
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: empty
nl: leeg

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
