Library Field (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
