Library Field (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Theme
pl: Skórka

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Module
pl: Moduł

en: Revisions
pl: Wersje

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: empty
pl: pusty

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: CSS Code
pl: Kod CSS

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Not Approved
pl: Niezatwierdzone

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
