Library Field (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Module
fa: ماژول

en: Revisions
fa: تنقیح‌ها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: empty
fa: خالی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
