Library Field (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: View
pt: Mostrar

en: Theme
pt: Tema

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Todos

en: Active
pt: Ativo

en: Module
pt: Módulo

en: Revisions
pt: Revisões

en: Explanation
pt: Explicação

en: Close
pt: Fechar

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Approved
pt: Aprovado

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar

en: empty
pt: vazio

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Custom text
pt: Texto personalizado

en: Not Approved
pt: Não Aprovado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Author of Revision
pt: Autor da Revisão

en: Add or edit Javascript
pt: Adicionar ou editar Javascript
