Library Field (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Theme
ru: Тема

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Module
ru: Модуль

en: Revisions
ru: Редакции

en: Explanation
ru: Объяснение

en: Desc
ru: По убыванию

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Approved
ru: Одобрено

en: Approval status
ru: Состояние одобрения

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: JavaScript Code
ru: Код JavaScript

en: empty
ru: пусто

en: Offset
ru: Пропустить

en: Custom text
ru: Пользовательский текст

en: Not Approved
ru: Не утверждено

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
