Library Field (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Module
sv: Modul

en: Revisions
sv: Versioner

en: Explanation
sv: Förklaring

en: Desc
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Approved
sv: Godkänd

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: empty
sv: tom

en: Offset
sv: Kompensera

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Not Approved
sv: Ej godkänd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
