Library Field (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Theme
ta: தீம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Module
ta: கூடகம்

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Explanation
ta: விரிவாக்கம்

en: Close
ta: மூடு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: empty
ta: காலி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
