Library Field (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Explanation
te: వివరణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: empty
te: ఖాళీ

en: - All -
te: - అన్ని -
