Library Field (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Explanation
ug: چۈشەنچە

en: ,
ug: ،

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
