Library Management System (1.0.1) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Notes
bg: Бележки

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: %time ago
bg: преди %time

en: Details
bg: Детайли

en: Price
bg: Цена

en: Pending
bg: В изчакване

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Books
bg: Книги

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Language code
bg: Код на език

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Reports
bg: Доклади
