Library Management System (1.0.1) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
