Library Management System (1.0.1) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Book
eo: Libro

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Books
eo: Libroj

en: Apply
eo: Apliku

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Reports
eo: Raportoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
