Library Management System (1.0.1) - en to et translation catalogue (71 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Book
et: Raamat

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Add book
et: Lisa raamat

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Details
et: Üksikasjad

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Books
et: Raamatud

en: Products
et: Tooted

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Language code
et: Keele kood

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Uses
et: Kasutab

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Image field
et: Pildi väli

en: Book ID
et: Raamatu ID

en: Asc
et: Kasvav

en: %time hence
et: %time alates

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
et[0]: Kustutatud @count sisuelement.
et[1]: Kustutatud @count sisuelementi.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count sisu elementi ei kustutatud, kuna ei ole vajalikke õigusi.
et[1]: @count sisu elementi ei kustutatud, kuna ei ole vajalikke õigusi.
