Library Management System (1.0.1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Desc
ht: Des

en: Author Name
ht: Non otè a

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
