Library Management System (1.0.1) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Details
kk: Мәліметтер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Books
kk: Кітаптар

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Reports
kk: Есептер
