Library Management System (1.0.1) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Book
mn: Ном

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Books
mn: Номнууд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: View reports
mn: Тайлангуудыг үзэх
