Library Management System (1.0.1) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa

en: %time ago
nn: %time sidan

en: Details
nn: Detaljar

en: Price
nn: Pris

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Books
nn: Bøker

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Language code
nn: Språkkode

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Reports
nn: Rapportar

en: - All -
nn: - Alle -
