Library Management System (1.0.1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Book
os: Чиныг

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
