Library Management System (1.0.1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Reports
sr: Извештаји

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
