Library Management System (1.0.2) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: View
fy: Besjen

en: Notes
fy: Opmerkingen

en: %time ago
fy: %time lyn

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.

en: Language code
fy: Taalkoade
