Library Management System (1.0.2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Books
km: សៀវភៅ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Uses
km: ប្រើ
