Library Management System (1.0.2) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Details
ne: विस्तृत

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
