Library Management System (1.0.2) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Notes
sk: Poznámky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: %time ago
sk: pred %time

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Price
sk: Cena

en: Start date
sk: Dátum od

en: Books
sk: Knihy

en: Products
sk: Produkty

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Time ago
sk: Pred

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Uses
sk: Používa

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Product variation types
sk: Typy variácií produktu

en: Manage your products.
sk: Spravovať svoje produkty.

en: Manage your product attributes.
sk: Spravovať svoje atribúty produktu.

en: Administer and configure your Commerce store.
sk: Správa a konfigurácia vášho obchodu Commerce.

en: Manage fields, form and display settings for your products.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre svoje produkty.

en: Manage fields, form and display settings for your product variations.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre svoje variácie produktov.
