Library Management System (1.0.2) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Details
sq: Hollësi

en: Books
sq: Libra

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
