Library Management System (1.0.2) - en to tr translation catalogue (44 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Book
tr: Kitap

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Notes
tr: Notlar

en: Add book
tr: Kitap ekle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: %time ago
tr: %time önce

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Price
tr: Fiyat

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Books
tr: Kitaplar

en: Products
tr: Ürünler

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Reports
tr: Raporlar

en: Time ago
tr: Zaman önce

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: Uses
tr: Kullanım

en: Time ago (with "ago" appended)
tr: Zaman önce (sonuna "önce" eklenmiş olarak)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
tr: Zaman aralığı (sonuna "önce/dolayı" eklenmiş olarak)

en: Book ID
tr: Kitap kimliği

en: View reports
tr: Raporları görüntüle

en: %time hence
tr: %time zamanından itibaren

en: Time hence
tr: Zamandan itibaren

en: Time hence (with "hence" appended)
tr: Belirli bir zamandan itibaren (sonuna "itibaren" eklenmiş olarak)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
tr: Zaman aralığı (ilerideki tarihlerin başına "-" eklenir)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
tr: Zaman aralığı (geçmişteki tarihlerin başına "-" eklenir)

en: Timezone to be used for date output.
tr: Tarih çıktısı için kullanılacak saat dilimi.

en: - Default site/user timezone -
tr: - Varsayılan site/kullanıcı saat dilimi -

en: @name format: @date
tr: @name biçimi: @date

en: Configure content formatting and authoring.
tr: İçerik biçimlendirme ve yazmayı yapılandırın.
