Library Management System (1.0.3) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Book
fi: Kirja

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Created
fi: Luotu

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: %time ago
fi: %time sitten

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Price
fi: Hinta

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Books
fi: Kirjat

en: Products
fi: Tuotteet

en: Product types
fi: Tuotetyypit

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: Time ago
fi: Aikaa sitten

en: File could not be uploaded.
fi: Tiedostoa ei voitu ladata.

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: Uses
fi: Käyttää

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Time ago (with "ago" appended)
fi: Aikaa sitten (menneen ajan kanssa)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
fi: Aikaväli (lisättynä "sitten/siten")

en: Book ID
fi: Kirjan ID

en: Product attributes
fi: Tuotteen attribuutit

en: %time hence
fi: %time siten

en: Time hence
fi: Aikaa siten

en: Time hence (with "hence" appended)
fi: Aikaa siten ("siten" lisättynä)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
fi: Aikaväli (tulevilla päivämäärillä on "-" takaliitteenä)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
fi: Aikaväli (menneillä päivämäärillä on "-" etuliitteenä)

en: Timezone to be used for date output.
fi: Päivämäärän näytössä käytettävä aikavyöhyke.

en: - Default site/user timezone -
fi: - Käyttäjän/sivuston oletusaikavyöhyke -

en: @name format: @date
fi: @name muoto: @date

en: Configure content formatting and authoring.
fi: Säädä sisällön muotoilua ja syöttämistä.

en: Administer and configure your Commerce store.
fi: Hallinnoi ja määritä asetukset Commerce-kaupallesi.
