Library Management System (1.0.3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Reports
mg: Tatitra
