Library Management System (1.0.3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Student
se: Studenta

en: Books
se: Girjjit

en: About
se: Birra
