Library Management System (1.0.2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Book
bs: Knjiga

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: %time ago
bs: prije %time

en: Details
bs: Detalji

en: Books
bs: Knjige

en: Products
bs: Proizvodi

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma
