Library Management System (1.0.3) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Created
ca: Creat

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: %time ago
ca: fa %time

en: Details
ca: Detalls

en: Price
ca: Preu

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Books
ca: Llibres

en: Products
ca: Productes

en: Product types
ca: Tipus de productes

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Publications
ca: Publicacions

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Time ago
ca: Fa...

en: Publication
ca: Publicació

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Uses
ca: Usos

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Time ago (with "ago" appended)
ca: Des de fa (amb un "fa" adjunt)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
ca: Període de temps (amb "fa/d'aquí a" adjunt)

en: Book ID
ca: ID de llibre

en: %time hence
ca: d'aquí a %time

en: Time hence
ca: Temps d'aquí a

en: Time hence (with "hence" appended)
ca: Temps d'aquí a (amb un "d'aquí a" adjunt)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
ca: Lapse de temps (dates futures tenen un "-" anteposat)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
ca: Lapse de temps (dates passades tenen un "-" anteposat)

en: Timezone to be used for date output.
ca: Fus horari que s'emprarà per mostrar dates.

en: - Default site/user timezone -
ca: - Fus horari predeterminat pel lloc o usuari -

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date

en: Configure content formatting and authoring.
ca: Configura el format i la creació de contingut.

en: Administer and configure your Commerce store.
ca: Administreu i configureu la vostra botiga del Commerce.
