Library Management System (1.0.3) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Book
pl: Książka

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Notes
pl: Notatki

en: Created
pl: Utworzono

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: %time ago
pl: %time temu

en: Details
pl: Szczegóły

en: Price
pl: Cena

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Books
pl: Książki

en: Products
pl: Produkty

en: Product types
pl: Typy produktów

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: File could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Publication
pl: Publikacja

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Uses
pl: Używa

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Time ago (with "ago" appended)
pl: Dany czas temu (słowo "temu" na końcu)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
pl: Okres (z "temu" lub "jeszcze" na końcu)

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Import users
pl: Importuj użytkowników

en: Book ID
pl: ID książki

en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

en: View reports
pl: Zobacz raporty

en: %time hence
pl: %time od

en: Time hence
pl: Czas od

en: Time hence (with "hence" appended)
pl: Czas od (z dodanym "od")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (przyszłe daty mają dodany na początku "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (daty przeszłe będą miały przedrostek "-")

en: Timezone to be used for date output.
pl: Strefa czasowa używana dla wyjścia daty.

en: - Default site/user timezone -
pl: - Domyślna strefa czasowa użytkownika/strony -

en: Product variation types
pl: Typy wariacji produktów

en: @name format: @date
pl: Format @name: @date

en: Configure content formatting and authoring.
pl: Konfiguruj formatowanie i tworzenie zawartości.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
pl[0]: Usunięto @count element zawartości.
pl[1]: Usunięto @count elementy zawartości.
pl[2]: Usunięto @count elementów zawartości.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
pl[0]: @count element zawartości nie został usunięty ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[1]: @count elementy zawartości nie zostały usunięte ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[2]: @count elementów zawartości nie zostało usuniętych ze względu na brak wymaganych uprawnień.
