Library Manager (2.0.0) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: License
ja: ライセンス

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: View
ja: ビュー

en: Theme
ja: テーマ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Component
ja: コンポーネント

en: Create
ja: 作成

en: Url
ja: URL

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: File name
ja: ファイル名

en: State
ja: 状態

en: Code
ja: コード

en: External
ja: 外部

en: Definition
ja: 定義

en: Duplicate
ja: 複製

en: Extension
ja: 拡張子

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Dependency
ja: 依存

en: Definitions
ja: 定義

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Duplicate of @label
ja: @labelの複製
