Library Manager (2.0.0) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Create
ka: შექმნა

en: Url
ka: ბმული

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Code
ka: კოდი

en: External
ka: გარე
