Library Manager (2.0.0) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: License
sk: Licencia

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Component
sk: Komponent

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: File name
sk: Názov súboru

en: State
sk: Stav

en: Code
sk: Kód

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Definition
sk: Definícia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Minified
sk: Minimalizované

en: Local
sk: Lokálny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dependencies
sk: Závislosti
