Library Manager (2.0.1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: View
cy: Gweld

en: Theme
cy: Thema

en: Component
cy: Cydran

en: Create
cy: Creu

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Code
cy: côd
