Library Manager (2.0.1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: License
et: Litsents

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Component
et: Komponent

en: Create
et: Loo

en: Visibility
et: Nähtavus

en: File name
et: Faili nimi

en: State
et: Olek

en: Code
et: Kood

en: Base
et: Baas

en: External
et: Väline

en: Definition
et: Definitsioon

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Extension
et: Laiendus

en: Local
et: Kohalik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Definitions
et: Definitsioonid

en: Libraries
et: Teegid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
