Library Manager (2.0.1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: Create
eu: Sortu

en: Url
eu: URLa

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: State
eu: Egoera

en: Code
eu: Kodea

en: Definition
eu: Definizioa

en: Extension
eu: Luzapena

en: Local
eu: Lokala

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dependency
eu: Dependentzia

en: Definitions
eu: Definizioak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
