Library Manager (2.0.1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: View
kk: Қарау

en: Create
kk: Қосу

en: Visibility
kk: Көріну

en: Code
kk: Коды
