Library Manager (2.0.2) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: View
da: Vis

en: Theme
da: Tema

en: Component
da: Komponent

en: Create
da: Opret

en: Url
da: URL

en: Visibility
da: Synlighed

en: File name
da: Filnavn

en: State
da: Status

en: Code
da: Kode

en: External
da: Eksterne

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Extension
da: Udvidelse

en: Minified
da: Minificeret

en: Local
da: Lokal

en: Machine name
da: Internt navn

en: Dependency
da: Afhængighed

en: Definitions
da: Definitioner

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Remote URL
da: Web-kilde URL

en: Duplicate of @label
da: Duplikat af @label

en: Library definitions
da: Bibliotek definitioner
