Library Manager (2.0.2) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: Url
mn: Хаяг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Code
mn: Код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
