Library Manager (2.0.2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Create
sq: Krijo

en: Url
sq: Adresa Url

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Code
sq: Kodi
